Održan Kup SSR SBK u mušičarenju

14390790_590223251158166_4577038364508027714_nSportsko ribolovno društvo “Vrbas” iz Donjeg Vakufa bilo je domaćin Kup-a Saveza sportskih ribolovaca Srednjobosanskog kantona u mušičarenju.

Na takmičenju koje je održano danas u komercijalnom reviru rijeke Vrbas u Donjem Vakufu, takmičari su zauzeli sljedeće rezultate:

• U ekipnij konkurenciji – 1. mjesto i zlatne medalje osvojila je ekipa SRD Vrbas Donji Vakuf 1, drugo mjesto osvojila je ekipa SRD Bugojno iz Bugojna dok je treće mjesto osvojila ekipa SRD Vrbas Donji Vakuf 2.
  • U pojedinačnoj konkurenciji, 1. mjesto je osvojio Muamer Daudbegović iz Bugojna, drugo mjesto je pripalo Sabahudinu Bristini iz Donjeg Vakufa, treće mjesto je osvojio Armin Plivčić iz Donjeg Vakufa dok je četvrto mjesto i drvenu medalju osvojio Samir Zahirović iz Donjeg Vakufa.

“Svim učesnicima čestitamo na ostvarenim rezultatima i zahvaljujemo se na još jednomodličnom druženju uz ribolov. Do sljedećeg susreta bistro!”, poručili su domaćini ovog takmičenja.